Služby

STAVBA ROUBENEK

Roubenka, domov s vůní dřeva, hřejivý pocit přírodních materiálů, útulné a smysluplné místo pro každodenní relaxaci. Pro zákazníky, kteří mají blízko k přírodě, venkovu, oslovují je přírodní a tradiční materiály. Pokud patříte mezi vyznavače těchto atributů, je roubenka stvořená právě pro Vás a dokáže Vám nabídnout komfortní bydlení.
 

STAVBA DŘEVOSTAVEB

Konstrukce tohoto typu stavby je z velké části tvořena právě dřevem,  Jedná se o obnovitelný materiál, tedy pokud Vám záleží na tom, aby Vaše stavba byla stavěna z udržitelných materiálů, je pro Vás dřevostavba správnou volbou. Pojmem dřevostavba lze pojmenovat mnoho typů konstrukcí, rádi s Vámi možnosti probereme a vše vysvětlíme. Dřevostavba poskytne pohodlné a příjemné bydlení pro Vás i Vaši rodinu.

 

STAVBA ZDĚNÝCH DOMŮ

Tradiční domy jejichž hlavní konstrukce je tvořena zdivem. Jedná se o tradiční a prověřený materiál, dnešní trh nabízí mnoho variací, které zaručí kvalitu a dlouhou životnost stavby. Zděný dům nabídne svému uživateli stabilní zázemí, dlouhověkost, skvělé akustické a tepelné vlastnosti. 

 

KOMPLETNÍ REKONSTRUKCE 

Pokud chcete vnuknout svým starším nemovitostem nový život, nabízíme svým zákazníkům také kompletní rekonstrukce domů, chalup, různých komerčních prostorů či rekonstrukce bytových jednotek. S ohledem na Vaše požadavky a možnosti naplánujeme rozsah rekonstrukcí, zajistíme projektové zpracování a vše potřebné. Rádi se vcítíme do původního charakteru stavby a dáme jí druhou šanci nabídnout svému majiteli plnohodnotnou funkčnost a zároveň zachovat její historickou a kulturní hodnotu.

 

STŘECHY, STŘEŠNÍ KRYTINY

Střecha, nadneseně řečeno, základ domu. Střecha chrání stavbu před deštěm, sněhem, nepříznivému počasí, zamezuje únikům tepla a poskytuje jejímu uživateli pocit ochrany a bezpečí. Proto bychom měli střeše a celé střešní konstrukci věnovat nadstandartní pozornost. Zrealizujeme kompletní střechy, včetně střešní konstrukce, krytiny, střešních oken, světlíků, komínů. Samozřejmostí jsou i klempířské prvky a oplechování. 

 

BOURACÍ PRÁCE

Potřebujete-li provést bourací práce Vaší zchátralé nemovitosti? Nabízíme jak práce bourací, tak i odvoz materiálů a jejich likvidaci. Rozebereme, zbouráme, odvezeme, uklidíme. 

ZEMNÍ A VÝKOPOVÉ PRÁCE, PŘEVOZ MATERIÁLŮ

Nabízíme zemní a výkopové práce, převoz stavebních materiálů, disponujeme vlastní technikou. 

Nakladač MultiOne 9.5, 

Barg Kubota KX027-4, 

Nákladní vozidlo Iveco Eurocargo s kontejnery

 

TECHNICKÝ DOZOR INVESTORA

Nerozumíte stavbě, projektu, proces stavby je pro Vás velká neznámá? Nemáte čas být na stavbě a kontrolovat provedené práce, organizovat harmonogram prací, hledat vhodného dodavatele stavebních prací? Chcete mít jistotu, že práce, které si u dodavatelů objednáte, jsou provedeny správnými postupy a že ceny provedených prací jsou adekvátní? Chcete komunikovat jen s jedním člověkem? To vše můžeme řešit za Vás, rozsah kompetencí a Vaše požadavky si předem řádně stanovíme. 

 

POSOUZENÍ STAVU A ANALÝZA BUDOV

Pokud plánujete koupit starší nemovitosti a nejste si jistí, v jakém stavu se nemovitost nachází, jaké práce, rekonstrukce a investice Vás po jejím zakoupení čekají, nabízíme Vám prohlídku a analýzu takové stavby před jejím zakoupením. Stavbu s Vámi projdeme, upozorníme na její zásadní nedostatky, popřípadě kvality a upozorníme Vás na zásadní investice, kterých se pro kvalitní užívání stavby nevyhnete.